Targi „MOJE DZIECKO” 2011 w Poznaniu - Artykuł
Znajdź nas na

Polub Familie.pl na Facebooku

Poleć link znajomym

Targi „MOJE DZIECKO” 2011 w Poznaniu

To super okazja do spędzenia czasu z rodziną, zrobienia zakupów po atrakcyjnych cenach, a także znalezienia pomysłów na zabawę dla dziecka.

Targi „MOJE DZIECKO” 2011 w Poznaniu

Jeśli spodziewasz się dziecka lub jesteś rodzicem niemowlaka, przedszkolaka, młodego ucznia nie możesz przegapić tego wydarzenia!


18-19 czerwca (w godzinach 10:00-17:00)

Hala Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego (ul. Droga Dębińska 10 c) w Poznaniu 

Na targach "Moja Dziecko" w każdej z 11 targowych stref tematycznych firmy promują swoje produkty. Porad i konsultacji udzielają eksperci w dziedzinie zdrowia i wychowania dziecka. Na hali wystawowej znajdują się też place zabaw, kąciki książki dziecięcej, stoiska fundacji dziecięcych i porady medyczne. Na scenie głównej występują znani goście i losowane są nagrody. Impreza jest również niecodziennym forum dla kampanii społecznych. Rodzice i przyszli rodzice znajdą tu niezliczone atrakcje. Do głównych stref tematycznych należą:

Zdrowie i profilaktyka      

Żywność              

Ciąża                  

Strefa Eko

Odzież

Sport

Strefa Mamy i Taty

Edukacja

Higiena

Akcesoria i sprzęt

Zabawki



Koszt uczestnictwa w imprezie: dzieci - bezpłatny,dorośli - bilet  10 zł.